Grāmatvedis pašā sākumā – būs veiksmīgs bizness nākotnē

Grāmatvedis pašā sākumā – būs veiksmīgs bizness nākotnē

Par mums

MVJPartners SIA

Grāmatvedis pašā sākumā – būs veiksmīgs bizness nākotnē
MVJPartners ir uzņēmums , par kuru runā viņa darbi, nevis vārdi. Profesionāla komanda MVJPartners veic pilnu grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu jau no pirmā soļa un rūpējas par saviem klientiem. Katram klientam ir individuāla un īpaša pieja,lai nodrošinātu maksimāli efektīvu rezultātu. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par klienta dokumentu precizitāti, drošību un konfidencialitāti. Mūsu komanda strāda ar dažādu jomu un nozares uzņēmumiem.
 

Kāpēc klienti izvēlas tieši mūs?
 

Mūsu grāmatvežu profesionāļu uzkrātā  pieredze ļauj apkalpot visdažādāko nozaru uzņēmumus. Mēs pārzinām grāmatvedību un nodokļu konsultācijas no A līdz Z. Mums ir svarīgs katrs klients, neatkarīgi no darba apjoma un darbības veida. Pilna grāmatvedības apkalpošana nozīme, to, ka Jums nav jādomā par grāmatvedības organizēšanu, vadīšanu un uzskaiti - Mēs to paveiksim Jūsu vietā.

Mūsu komandai ļoti svarīgi, lai Jūs justos droši par sniegtā pakalpojuma atbilstību un kvalitāti. Visi grāmatvedības darbi tiek veikti saskaņā ar LR likumdošanu, un aktuālajām tiesību normām.

Kontakti

Apkalpošanas teritorija: Salaspils, Rīga, Liepāja, Cēsis, Valmiera, Aizkraukle, Bauska, Jēkabpils, Ogre, Jelgava, Olaine, Ventspils, Jūrmala, Sigulda, Adaži, Carnikava, Kadaga, Saulkrasti, Ogre, Sigulda

Larisa Jekimova

Aizpildiet šo lauku
Nekorekti norādīta epasta adrese
Uzrakstiet Jūsu ziņojumu
CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
Maskavas 58, Rīga

Darba laiks

Pirmdiena
08.00 – 20.00
Otrdiena
08.00 – 20.00
Trešdiena
08.00 – 20.00
Ceturtdiena
08.00 – 20.00
Piektdiena
08.00 – 20.00
Sestdiena
Svētdiena