Grāmatvedis pašā sākumā – būs veiksmīgs bizness nākotnē

Grāmatvedis pašā sākumā – būs veiksmīgs bizness nākotnē

Konsultācijas nodokļu un grāmatvedības jautajumos

Mūsu zināšanas un pieredze ļauj SIA MVJPartners komandai būt priekšā visiem notikumiem un ieteikt labākos nodokļu risinājumus. Mūsu komandai ir profesionāli augsta kvalifikācija, un LNKA nodokļu konsultanta sertifikāts.

Mūsu zināšanas un pieredze ļauj SIA MVJPartners komandai būt priekšā visiem notikumiem un ieteikt labākos nodokļu risinājumus. Mūsu komandai ir profesionāli augsta kvalifikācija,  un LNKA nodokļu konsultanta sertifikāts.

Operatīvi reaģējam uz nodokļu izmaiņām un piedāvājam izdevīgākos risinājumus.

Konsultējam un palīdzam ar programmu  1C:Grāmatvedība un 1C:Tirdziecība

Nodokļu un grāmatvedības konsultācijas mūsu esošajiem klientiem ir bez maksas

Pakalpojumi


Grāmatvedības pakalpojumi


Finanšu pārskati


Konsultācijas nodokļu un grāmatvedības jautajumos


Fizisko personu nodokļu konsultācijas


Uzņēmuma dibināšana un iegāde


Kontakti

Apkalpošanas teritorija: Salaspils, Rīga, Liepāja, Cēsis, Valmiera, Aizkraukle, Bauska, Jēkabpils, Ogre, Jelgava, Olaine, Ventspils, Jūrmala, Sigulda, Adaži, Carnikava, Kadaga, Saulkrasti, Ogre, Sigulda

Larisa Jekimova

Aizpildiet šo lauku
Nekorekti norādīta epasta adrese
Uzrakstiet Jūsu ziņojumu
CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image
Maskavas 58, Rīga

Darba laiks

Pirmdiena
08.00 – 20.00
Otrdiena
08.00 – 20.00
Trešdiena
08.00 – 20.00
Ceturtdiena
08.00 – 20.00
Piektdiena
08.00 – 20.00
Sestdiena
Svētdiena